Sludge metalci Black Label Society nastupiće 22. jula u Domu omladine Beograda!
Heavy sludge groove metal lokomotiva konačno stiže u Srbiju da održi jedan od svojih nemilosrdnih koncerata! Predvođeni jednim od najuticajnijih gitarista današnjice Zakk Wyldeom, bend je već posetio naše krajeve u sklopu festivalskog nastupa, ali ovoga puta svoje fanove će obradovati punim, samostalnim koncertom!
„Nije potrebno posebno nabrajati veličinu imena benda koji hara svetskom metal i rock scenom. Uvek u samom vrhu, uvek aktivni i atraktivni, Black Label Society definitivno važe za jedan od najprestižnijih metal bendova“, istakli su organizatori, MH Concerts i Serbian Hellbangers.
U narednim danima očekuje se i potvrda gostujućeg benda ili bendova, pa pratite i zvanični Facebook event za aktuelne informacije.
Ulaznice će biti puštene u prodaju 14. januara po akcijskoj ceni od 2000 (do 15. feburara), zatim će koštati 2.600, te na dan koncerta 3000 dinara. Prodajna mesta su Felix Shop (Beograd) i Mungos (Novi Sad), kao i Eventim mreža.
(SMP)
Samo na njihovom sajtu ne stoji 22 jul Beograd?
Chuj predgrupa, pa kome treba predgrupa za BLS?! Dobro dosao Zache!!!
Ako im DOWN bude gostujuci bend dolazim pa nek je karta i sto evra :-)!
?!?!?